poštovné/balné od 39 Kč !

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB

Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop.
Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Rozměry, hmotnost, výkony, kapacita a ostatní údaje uvedené na našich stránkách, v katalozích, prospektech a jiných tiskovinách jsou údaji nezávaznými a vycházejícími z údajů výrobců. V případě nesrovnalostí Vás samozřejmě budeme kontaktovat.
Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky.
Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata do 20 hodiny, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat.

4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každou objednávku můžete bez udání důvodu zrušit do 20 hodiny dne, kdy byla odeslána. Stačí napsat na naši emailovou adresu, uvést jméno a popis objednaného zboží. Do předmětu emailu napište STORNO.

5) BALNÉ A POŠTOVNÉ

V naší nabídce je pouze zboží dodávané skladem.
Toto zboží je odesíláno nejpozději druhý pracovní den od převzetí zásilky.
Na přání zákazníka lze dodávku pozdržet do další objednávky (ušetříte na poštovném),
nejdéle však 15 dnů (nutno zažádat mailem na B-Books.cz)

K ceně zboží je připočtena cena za doporučenou zásilku u České pošty dle hmotnosti zásilky a balné ve výši 5Kč. Výsledná cena zásilky je zobrazena v informacích při nákupním procesu. Česká pošta doručuje zásilku do 4 pracovních dnů.
Při objednávce zboží nad 1500 Kč nebude dopravné ani balné účtováno.

Při platbě předem (na účet nebo přes PayPal) je účtováno jen poštovné dle hmotnosti zásilky a balné. Výsledná cena zásilky je zobrazena v informacích při nákupním procesu. Knihy menších rozměrů odesíláme v bublinkové obálce, knihy větších rozměrů v kartonové obálce. Větší množství zboží dodáváme v kartonové krabici.


Přehled poštovného/balného

Druh zásilky Do hmotnosti / cena v Kč
100 g 500 g 1 kg 2 kg
Zásilka při platbě na dobírku 73 76 82 88
Zásilka při platbě bankovním převodem 39 42 48 54

6) VÝMĚNA ZBOŽÍ

Pokud se zakoupeným zbožím z našeho obchodu nejste spokojeni, můžete toto zboží vrátit,
nejpozději však do 14 dnů od jeho doručení
. Zboží bude prodávajícím po předchozí dohodě se zákazníkem a po doručení takového zboží (na adresu provozovatele) přijato. Zboží musí být vráceno nepoškozené a nepoužité s dokladem o koupi. U CD nosičů musí být v původním neporušeném obalu.
Po vrácení zboží bude zákazníkovi vrácena cena zboží (do ceny zboží se nezapočítává dopravné) bankovním převodem nebo poštovní poukázkou (dle přání zákazníka), a to nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne vrácení zboží.
O úmyslu vrátit zboží zakoupené v našem obchodě nás prosím informujte emailem na adresu B-Books.cz.

7) REKLAMACE A ZÁRUKA

Prodávající odpovídá zákazníkovi za vady zboží, které se vyskytnou v záruční době. Záruční doba činí 24 měsíců a začne platit ode dne převzetí zboží zákazníkem. Při kladném vyřízení reklamace se záruční doba na vyměněné, či opravené zboží počítá opět od začátku.
Reklamaci zákazník uplatňuje pouze v záruční době ihned po zjištění vady, a to prostřednictvím elektronické pošty s udáním jména a příjmení zákazníka, adresou, na kterou bylo zboží zasláno, číslem faktury, a označením vady. Reklamaci lze též uplatnit odesláním vyplněného formuláře, který si můžete stáhnout zde. Po převzetí oznámení o reklamaci zákazníka kontaktujeme a domluvíme se na dalších krocích v nejbližší možné době, obvykle do 3 pracovních dnů od obdržení.
Prodávající neodpovídá za vady zboží vzniklé nešetrnou manipulací, jiným než obvyklým způsobem používání, opotřebením způsobeným obvyklým užíváním a působením vyšší moci. V případě, že zákazník při předání zboží od přepravce zjistí, že je obal poškozen, doporučujeme zboží odmítnout a sdělit tento fakt prodávajícímu.
Pokud se prodávající rozhodne vyřídit reklamaci zboží vrácením zboží prodávajícímu a kupní ceny zákazníkovi, je zákazník povinen vrátit zboží prodávajícímu do 14 dnů ode dne, kdy obdržel výše uvedenou informaci od prodávajícího. Prodávající je poté povinen do 14 dnů ode dne převzetí vráceného zboží vrátit zákazníkovi kupní cenu. Obdobně se postupuje v případě řešení reklamace výměnou zboží. Pokud ve výše uvedených případech zákazník nevrátí reklamované zboží prodávajícímu ve zmíněné čtrnáctidenní lhůtě, považuje se tato skutečnost za zrušení reklamace zákazníkem.
Reklamaci prodávající vyřídí bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace. Po uplynutí této lhůty má zákazník stejná práva, jako by se jednalo o vadu, kterou nelze odstranit.
Souhlas s reklamačním řádem stvrzuje zákazník podpisem faktury, kupní smlouvy, nebo převzetím zboží od přepravce a stvrzení tohoto svým podpisem. Převzetím zboží se rozumí okamžik, kdy je zboží převzato od přepravce, případně vyzvednuto na poště.
Pokud zákazník zjistí jakýkoliv rozdíl mezi fakturou a skutečně dodaným zbožím, nebo neobdrží se zásilkou fakturu - daňový doklad, je povinen ihned informovat prodávajícího, pokud tak neučiní, vystavuje se nebezpečí, že pozdější případná reklamace nebude uznána.
Náklady na dopravu reklamace do sídla prodávajícího nese zákazník, stejně tak riziko a odpovědnost za poškození zásilky dopravou.
Účinnost Reklamačního řádu nabývá platnosti dnem 28.11.2008. Změny jsou vyhrazeny.


Mgr. Jiří Brandecký
Příční 507
79817 Smržice

Zákony a předpisy:
- zák. č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání
- zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů

zpět
Vaše IP adresa je: 54.162.154.91
Copyright © 2017 www.B-Books.cz
Design by: IDEAS | Powered by Zen Cart
Upozornění: Obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Bez písemného souhlasu provozovatele je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem.
Tento internetový obchod provozuje firma Mgr. Jiří Brandecký, Příční 507, Smržice, IČ: 64491536, ŽL reg. pod ev. č.: 370901-334409 u OŽÚ Prostějov.

Zjednodušené texty zdarma online Hyperzboží.cz - Srovnání cen, vyhledávání zboží nekuracke restaurace banan webhosting
English Practice